Niepubliczna Specjalna Szkoła Podstawowa

Szanowni Państwo,

Jeśli szukacie dla swojego dziecka przyjaznego i bezpiecznego miejsca, w którym wśród rówieśników mogłoby się uczyć i bawić – to zapraszamy Was, do Niepublicznej Specjalnej Szkoły Podstawowej.

Doświadczenie oraz ogromne zainteresowanie prowadzonym przez Nas  Terapeutycznym Przedszkolem IN-SENS wpłynęły na decyzję otwarcia Specjalnej Szkoły Podstawowej IN-SENS.

Do naszej szkoły zapraszamy dzieci z porażeniem mózgowym, autyzmem, zespołem Downa,

z  niepełnosprawnością sprzężoną,  z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym.

Naszym głównym celem  jest zapewnienie uczniom poczucie bezpieczeństwa, akceptacji, pewności siebie i poczucia odniesienia sukcesu.  Przygotowanie uczniów do samodzielnego funkcjonowania w życiu na miarę ich możliwości i potrzeb. Wspieranie rozwoju emocjonalnego i społecznego, umiejętność budowania relacji oraz porozumiewanie się.

Specjalizujemy się w stosowaniu alternatywnych metod porozumiewania się AAC, które wspierają i rozwijają umiejętności komunikacji.

Nasi uczniowie realizują podstawę programową w ramach zajęć edukacyjnych w klasie oraz indywidualnych terapii prowadzonych przez specjalistów: pedagogów specjalnych, logopedów, psychologów, fizjoterapeutów oraz terapeutów Integracji Sensorycznej. Szczególny nacisk kładziemy na opracowanie i realizację Indywidualnych Programów Edukacyjno-Terapeutycznych uwzględniających specjalne potrzeby edukacyjne podopiecznych.

Wyróżnia nas

Kameralna i rodzinna atmosfera

Małe grupy

Wykwalifikowana kadra

In-Sens

Szeroka oferta zajęć edukacyjnych i terapeutycznych min. logopedia, terapia ręki, integracja sensoryczna, rehabilitacja, trening umiejętności społecznych, logorytmika

Zajęcia rozwijające umiejętności matematyczne NUMICON

In-Sens

Indywidualne podejście do każdego dziecka

In-Sens

Stała, bezpośrednia współpraca z rodzicami

Integracja ze środowiskiem lokalnym

Dobrze wyposażona baza edukacyjna

Nasza szkoła jest miejscem bezpiecznym i przyjaznym dla uczniów. Panuje w niej miła, rodzinna atmosfera, zapewniająca komfort podopiecznych i ich rodzin.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Niepubliczna Szkoła Specjalna IN-SENS