KADRA

In-Sens

Paulina Nowicka

Pedagog – Terapeuta Integracji Sensorycznej

Pedagog – Terapeuta Integracji Sensorycznej

W poradni prowadzę integrację sensoryczną. Z wykształcenia jestem pedagogiem. Ukończyłam studia licencjackie, specjalność to wychowanie przedszkole z edukacją wczesnoszkolną oraz magisterskie pedagogikę korekcyjną, po których mogę prowadzić terapię pedagogiczną. Ukończyła także szkolenia, między innymi z terapii ręki, alternatywnego nauczania, zabaw sensorycznych, współpracy z rodzicami.

Zawsze chciałam pracować z dziećmi, ponieważ ta praca daje dużo satysfakcji a dzieci są spontaniczne, kreatywne, nieprzewidywalne, każdy dzień jest zupełnie inny. Interesowały mnie także trudności z którymi dzieci borykają się w przedszkolu lub w szkole, a szczególnie to w jaki sposób można im pomóc je zniwelować lub ułatwić funkcjonowanie. Pracując w przedszkolu zaobserwowałam, że wiele dzieci z trudnościami w nauce, zachowaniu, okazywaniu emocji, skupianiu uwagi ma również problemy o podłożu sensorycznym. Zaczęłam się coraz bardziej tym interesować i ukończyła studia podyplomowe z integracji sensorycznej I, II stopnia.

Na zajęciach wspólnie przezwyciężamy trudności, pokonujemy strach i uczymy się wielu nowych rzeczy głównie poprzez ruch, dotyk, doświadczanie nowych rzeczy.  Najbardziej motywuje mnie radość dziecka, któremu udało się pierwszy raz prawidłowo wykonać jakąś czynności nad którą pracowaliśmy.

Paulina Nowicka

Skontaktuj się

z nami

Zadzwoń do nas
+48 500 387 298
+48 502 829 809
Napisz do nas
biuro@in-sens.pl
Przyjdź do nas
Księdza Jana
Ignacego Skorupki 28,
05-120 Legionowo
Kiedy
OD PONIEDZIAŁKU
DO PIĄTKU 800-1400
WEEKENDY NIECZYNNE