KADRA

In-Sens

Mariola Urbanowska-Klopś

PSYCHOLOG, DIAGNOSTA

PSYCHOLOG, DIAGNOSTA

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego na kierunku edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną oraz absolwentką studiów podyplomowych w Mazowieckiej Szkole Medycznej w Warszawie, na Wydziale Nauk Medycznych, gdzie ukończyłam studia podyplomowe z zakresu terapii integracji sensorycznej w diagnozie i terapii dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi.

Od 15 lat pracuje z dziećmi jako nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz wczesnoszkolnego, terapeuta pedagogiczny, diagnosta, terapeuta integracji sensorycznej i terapii ręki. Praca z dziećmi to dla mnie nie tylko ogromna odpowiedzialność za drugiego człowieka, ale przede wszystkim radość z postępów jakie dostrzegam prowadząc terapię. W swojej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdego dziecka. Pracę opieram na budowaniu zaufania oraz szczerych relacjach zarówno z dziećmi, jak i ich rodzicami.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci, które wypełniają mój czas swoim śmiechem, radością i miłością. Uwielbiam czytać książki oraz podróżować.

Mariola Urbanowska-Klopś

Skontaktuj się

z nami

Zadzwoń do nas
+48 500 387 298
+48 502 829 809
Napisz do nas
biuro@in-sens.pl
Przyjdź do nas
Księdza Jana
Ignacego Skorupki 28,
05-120 Legionowo
Kiedy
OD PONIEDZIAŁKU
DO PIĄTKU 800-1400
WEEKENDY NIECZYNNE