KADRA

In-Sens

Anna Szkopek

PSYCHOLOG I TERAPEUTA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego o kierunku psychologia oraz studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego dla psychologów. Ukończyłam także kurs Integracji Sensorycznej uprawniający do diagnozowania oraz prowadzenia terapii.

Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym zdobywałam w przedszkolach muzycznych, Montessori i anglojęzycznych oraz podczas indywidualnych zajęć rewalidacyjnych z dziećmi. Obecnie pracuję w IN-SENS jako terapeuta SI z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną, ze spektrum autyzmu, z niepełnosprawnościami sprzężonymi i innymi całościowymi zaburzeniami rozwoju.

Pracuję w podejściu holistycznym i systemowym.

Warsztat pracy opieram na rzetelnej wiedzy, którą nieustannie poszerzam podczas licznych kursów i szkoleń, takich jak: Terapeuta Terapii Neurotaktylnej, Trener Kontroli Złości, Trening Umiejętności Społecznych, Terapeuta Ręki i inne.

Praca z dziećmi jest dla mnie nieustanną inspiracją i wyzwaniem do poszukiwania nowych rozwiązań terapeutycznych oraz własnego rozwoju zawodowego. W kontakcie z dziećmi zależy mi na tym, by pokazywać im od samego początku, że ich potrzeby i emocje są ważne. I jeśli odpowiednio o nie zadbamy nasza relacja terapeutyczna będzie źródłem radości, a to w połączeniu z bliską współpracą z rodzicami jest źródłem sukcesów i efektów terapeutycznych.

Anna Szkopek

Skontaktuj się

z nami

Zadzwoń do nas
+48 500 387 298
+48 502 829 809
Napisz do nas
biuro@in-sens.pl
Przyjdź do nas
Księdza Jana
Ignacego Skorupki 28,
05-120 Legionowo
Kiedy
OD PONIEDZIAŁKU
DO PIĄTKU 800-1400
WEEKENDY NIECZYNNE