KADRA

In-Sens

Andrzej Olszewski

Psycholog, psycholog dziecięcy, terapeuta Integracji Sensorycznej, terapeuta EEG Biofeedback, terapeuta Metody Warnkego, terapeuta IAS Johansen.

Psycholog, psycholog dziecięcy, terapeuta Integracji Sensorycznej, terapeuta EEG Biofeedback, terapeuta Metody Warnkego, terapeuta IAS Johansen.

Jestem absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej o kierunku Psychologia Kliniczna. Ukończyłem również Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim w zakresie Rehabilitacji Dzieci z Dysfunkcjami Rozwojowymi.
Od wielu lat pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesno-szkolnym. Specjalizuję się w terapii dzieci i ich rodzin w zakresie problemów wychowawczych i emocjonalnych małych pacjentów, a także w pracy z dziećmi z MPDz, Autyzmem, Zespołem Downa, ADHD.

Ukończyłem liczne kursy kierunkowe między innymi Makaton, PJM, SFA oraz odbyłem staże w specjalistycznych placówkach takich jak Zespół Społecznych Szkół Specjalnych „Dać Szansę”, Centrum terapii SOTIS.
Ukończyłem kurs Integracji Sensorycznej w Polskim Towarzystwie Integracji Sensorycznej uprawniający do diagnozowania oraz prowadzenia terapii SI, czym obok psychologii zajmuję się na co dzień.
Prowadzę także terapię dzieci i dorosłych z wykorzystaniem metody EEG Biofeedback. Uprawnienia do prowadzenia tej terapii oraz doświadczenie zdobywałem w EEG Instytut w Warszawie.
Dodatkowo prowadzę diagnozy i terapie Metodą Warnkego oraz trening słuchowy Johansena.

Andrzej Olszewski

Skontaktuj się

z nami

Zadzwoń do nas
+48 500 387 298
+48 502 829 809
Napisz do nas
biuro@in-sens.pl
Przyjdź do nas
Księdza Jana
Ignacego Skorupki 28,
05-120 Legionowo
Kiedy
OD PONIEDZIAŁKU
DO PIĄTKU 800-1400
WEEKENDY NIECZYNNE